- Weather
- Netherlands
- North Holland
- Oosteinde
Current Weather Oosteinde
Current weather for the city of Oosteinde. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Moderate Thunderstorms
Valid from 2. 5. (21:00) to 3. 5. (02:00)
17°C
feels like 17°C
| wind | 7 mph |
|---|---|
| wind gusts | 17 mph |
| pressure | 1018 hPa |
| humidity | 80 % |
| cloud cover | 95 % |
| dew point | 12°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 2. 5.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | 3°C |
| Average: | 11°C |
