- Weather
- North Korea
- Hamgyŏng-bukto
- Onsup’yŏng-ch’on
Current Weather Onsup’yŏng-ch’on
Current weather for the city of Onsup’yŏng-ch’on. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
14°C
feels like 14°C
| wind | 4 mph |
|---|---|
| wind gusts | 8 mph |
| pressure | 1003 hPa |
| humidity | 48 % |
| cloud cover | 13 % |
| dew point | 3°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 29. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 7°C |
| Average: | 16°C |
