Current Weather Oneida
Current weather for the city of Oneida. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Freeze
Valid from 2. 5. (23:00) to 3. 5. (09:00)
12°C
feels like 11°C
| wind | 6 mph |
|---|---|
| wind gusts | 11 mph |
| pressure | 1012 hPa |
| humidity | 42 % |
| cloud cover | 24 % |
| dew point | -1°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 1. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | -2°C |
| Average: | 12°C |
