Current Weather Onça-Parda
Current weather for the city of Onça-Parda. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
10°C
feels like 10°C
| wind | 2 mph |
|---|---|
| wind gusts | 8 mph |
| pressure | 1022 hPa |
| humidity | 87 % |
| cloud cover | 0 % |
| dew point | 8°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 11. 5.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 9°C |
| Average: | 21°C |
