- Weather
- Spain
- Basque Country
- Oñaurre
Current Weather Oñaurre
Current weather for the city of Oñaurre. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
High Temperature
Valid from 25. 5. (14:00) to 25. 5. (20:00)
28°C
feels like 29°C
| wind | 6 mph |
|---|---|
| wind gusts | 24 mph |
| pressure | 1024 hPa |
| humidity | 43 % |
| cloud cover | 30 % |
| dew point | 10°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 25. 5.
| MAX: | 33°C |
| MIN: | 9°C |
| Average: | 18°C |
