- Weather
- Republic of Korea
- Gyeongsangbuk-do
- Oksan-ni
Current Weather Oksan-ni
Current weather for the city of Oksan-ni. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
22°C
feels like 22°C
| wind | 13 mph |
|---|---|
| wind gusts | 22 mph |
| pressure | 1017 hPa |
| humidity | 62 % |
| cloud cover | 26 % |
| dew point | 14°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 14. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 8°C |
| Average: | 17°C |
