Current Weather Okeene
Current weather for the city of Okeene. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Wind
Valid to 30. 3. (21:00)
31°C
feels like 34°C
| wind | 24 mph |
|---|---|
| wind gusts | 38 mph |
| pressure | 1008 hPa |
| humidity | 35 % |
| cloud cover | 58 % |
| dew point | 14°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 30. 3.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | -6°C |
| Average: | 12°C |
