- Weather
- Japan
- Kagoshima Prefecture
- Ōguchi-sato
Current Weather Ōguchi-sato
Current weather for the city of Ōguchi-sato. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
15°C
feels like 16°C
| wind | 3 mph |
|---|---|
| wind gusts | 7 mph |
| pressure | 1016 hPa |
| humidity | 96 % |
| cloud cover | 0 % |
| dew point | 15°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 18. 5.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 11°C |
| Average: | 21°C |
