- Weather
- North Korea
- P'yŏngan-bukto
- Oesun-do
Current Weather Oesun-do
Current weather for the city of Oesun-do. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
11°C
feels like 10°C
| wind | 3 mph |
|---|---|
| wind gusts | 4 mph |
| pressure | 1017 hPa |
| humidity | 72 % |
| cloud cover | 0 % |
| dew point | 6°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 29. 4.
| MAX: | 21°C |
| MIN: | 7°C |
| Average: | 12°C |
