Current Weather Odoroki-taka
Current weather for the city of Odoroki-taka. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
17°C
feels like 17°C
| wind | 6 mph |
|---|---|
| wind gusts | 14 mph |
| pressure | 1019 hPa |
| humidity | 66 % |
| cloud cover | 4 % |
| dew point | 11°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 11. 5.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 10°C |
| Average: | 18°C |
