Current Weather Ō Sawa
Current weather for the city of Ō Sawa. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
17°C
feels like 17°C
| wind | 10 mph |
|---|---|
| wind gusts | 24 mph |
| pressure | 1017 hPa |
| humidity | 45 % |
| cloud cover | 79 % |
| dew point | 6°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 30. 3.
| MAX: | 17°C |
| MIN: | -10°C |
| Average: | 3°C |
