Current Weather O
Current weather for the city of O. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
16°C
feels like 17°C
| wind | 2 mph |
|---|---|
| wind gusts | 7 mph |
| pressure | 1020 hPa |
| humidity | 53 % |
| cloud cover | 92 % |
| dew point | 6°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 30. 3.
| MAX: | 17°C |
| MIN: | -8°C |
| Average: | 4°C |
