- Weather
- United States of America
- South Carolina
- North Augusta
Current Weather North Augusta
Current weather for the city of North Augusta. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
14°C
feels like 15°C
| wind | 6 mph |
|---|---|
| wind gusts | 7 mph |
| pressure | 1024 hPa |
| humidity | 75 % |
| cloud cover | 95 % |
| dew point | 10°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 28. 4.
| MAX: | 33°C |
| MIN: | 6°C |
| Average: | 20°C |
