- Weather
- Greece
- Central Greece
- Nisída Eláfi
Current Weather Nisída Eláfi
Current weather for the city of Nisída Eláfi. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Moderate Thunderstorms
Valid from 22. 5. (13:00) to 22. 5. (19:00)
19°C
feels like 20°C
| wind | 0 mph |
|---|---|
| wind gusts | 5 mph |
| pressure | 1014 hPa |
| humidity | 62 % |
| cloud cover | 12 % |
| dew point | 11°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 21. 5.
| MAX: | 35°C |
| MIN: | 13°C |
| Average: | 21°C |
