- Weather
- Russia
- Nizhny Novgorod Oblast
- Nikolo-Pogost
Current Weather Nikolo-Pogost
Current weather for the city of Nikolo-Pogost. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
17°C
feels like 16°C
| wind | 5 mph |
|---|---|
| wind gusts | 7 mph |
| pressure | 1016 hPa |
| humidity | 92 % |
| cloud cover | 5 % |
| dew point | 15°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 17. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 0°C |
| Average: | 13°C |
