Current Weather Nihonbashi-kobunachō
Current weather for the city of Nihonbashi-kobunachō. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
18°C
feels like 19°C
| wind | 6 mph |
|---|---|
| wind gusts | 10 mph |
| pressure | 1021 hPa |
| humidity | 52 % |
| cloud cover | 73 % |
| dew point | 9°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 30. 3.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | 1°C |
| Average: | 11°C |
