- Weather
- Germany
- Rhineland-Palatinate
- Nieder-Olm
Current Weather Nieder-Olm
Current weather for the city of Nieder-Olm. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
16°C
feels like 15°C
| wind | 15 mph |
|---|---|
| wind gusts | 26 mph |
| pressure | 1018 hPa |
| humidity | 36 % |
| cloud cover | 0 % |
| dew point | 3°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 28. 4.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 0°C |
| Average: | 11°C |
