- Weather
- Germany
- Rhineland-Palatinate
- Neumagen-Dhron
Current Weather Neumagen-Dhron
Current weather for the city of Neumagen-Dhron. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
17°C
feels like 15°C
| wind | 10 mph |
|---|---|
| wind gusts | 26 mph |
| pressure | 1024 hPa |
| humidity | 20 % |
| cloud cover | 4 % |
| dew point | -7°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 30. 4.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 1°C |
| Average: | 14°C |
