Current Weather Neive-Borgonovo
Current weather for the city of Neive-Borgonovo. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
17°C
feels like 18°C
| wind | 3 mph |
|---|---|
| wind gusts | 6 mph |
| pressure | 1026 hPa |
| humidity | 65 % |
| cloud cover | 5 % |
| dew point | 10°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 22. 5.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 7°C |
| Average: | 18°C |
