- Weather
- North Korea
- P'yŏngan-bukto
- Nap-to
Current Weather Nap-to
Current weather for the city of Nap-to. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
9°C
feels like 8°C
| wind | 5 mph |
|---|---|
| wind gusts | 7 mph |
| pressure | 1017 hPa |
| humidity | 82 % |
| cloud cover | 0 % |
| dew point | 7°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 29. 4.
| MAX: | 14°C |
| MIN: | 5°C |
| Average: | 9°C |
