- Weather
- North Korea
- South Pyongan
- Munŏ-ri
Current Weather Munŏ-ri
Current weather for the city of Munŏ-ri. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
23°C
feels like 24°C
| wind | 6 mph |
|---|---|
| wind gusts | 19 mph |
| pressure | 1016 hPa |
| humidity | 45 % |
| cloud cover | 2 % |
| dew point | 10°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 14. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 7°C |
| Average: | 17°C |
