- Weather
- Russia
- Buryatiya Republic
- Mukhor-Shibir'
Current Weather Mukhor-Shibir'
Current weather for the city of Mukhor-Shibir'. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
14°C
feels like 14°C
| wind | 4 mph |
|---|---|
| wind gusts | 13 mph |
| pressure | 1005 hPa |
| humidity | 42 % |
| cloud cover | 97 % |
| dew point | 1°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 18. 5.
| MAX: | 35°C |
| MIN: | -3°C |
| Average: | 12°C |
