- Weather
- Republic of Belarus
- Brest
- Molochki
Current Weather Molochki
Current weather for the city of Molochki. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
17°C
feels like 17°C
| wind | 9 mph |
|---|---|
| wind gusts | 15 mph |
| pressure | 1012 hPa |
| humidity | 40 % |
| cloud cover | 57 % |
| dew point | 3°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 30. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 4°C |
| Average: | 15°C |
