- Weather
- Republic of Austria
- Vorarlberg
- Mittelberg
Current Weather Mittelberg
Current weather for the city of Mittelberg. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Snowfall
Valid to 1. 4. (14:00)
Frost
Valid to 31. 3. (11:00)
Ice
Valid to 31. 3. (11:00)
-4°C
feels like -8°C
| wind | 0 mph |
|---|---|
| wind gusts | 12 mph |
| pressure | 1023 hPa |
| humidity | 90 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | -7°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 31. 3.
| MAX: | 20°C |
| MIN: | -9°C |
| Average: | 5°C |
