- Weather
- Czech Republic
- Pardubický
- Miřetice
Current Weather Miřetice
Current weather for the city of Miřetice. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
5°C
feels like 3°C
| wind | 4 mph |
|---|---|
| wind gusts | 4 mph |
| pressure | 1025 hPa |
| humidity | 52 % |
| cloud cover | 87 % |
| dew point | -4°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 27. 4.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | -2°C |
| Average: | 12°C |
