- Weather
- France
- Brittany Region
- Minihy-Tréguier
Current Weather Minihy-Tréguier
Current weather for the city of Minihy-Tréguier. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
High Temperature
Valid to 28. 5. (00:00)
25°C
feels like 26°C
| wind | 8 mph |
|---|---|
| wind gusts | 16 mph |
| pressure | 1019 hPa |
| humidity | 54 % |
| cloud cover | 1 % |
| dew point | 17°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 27. 5.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 6°C |
| Average: | 14°C |
