- Weather
- France
- Centre-Val de Loire
- Mignières
Current Weather Mignières
Current weather for the city of Mignières. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Moderate Thunderstorms
Valid to 28. 5. (00:00)
29°C
feels like 32°C
| wind | 6 mph |
|---|---|
| wind gusts | 10 mph |
| pressure | 1021 hPa |
| humidity | 36 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | 14°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 27. 5.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 3°C |
| Average: | 15°C |
