- Weather
- France
- Bourgogne-Franche-Comté
- Messigny-et-Vantoux
Current Weather Messigny-et-Vantoux
Current weather for the city of Messigny-et-Vantoux. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
6°C
feels like 2°C
| wind | 12 mph |
|---|---|
| wind gusts | 20 mph |
| pressure | 1025 hPa |
| humidity | 90 % |
| cloud cover | 95 % |
| dew point | 3°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 30. 3.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | -1°C |
| Average: | 9°C |
