- Weather
- Germany
- Free State of Thuringia
- Melpers
Current Weather Melpers
Current weather for the city of Melpers. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Frost
Valid to 27. 4. (08:00)
1°C
feels like 1°C
| wind | 4 mph |
|---|---|
| wind gusts | 2 mph |
| pressure | 1024 hPa |
| humidity | 78 % |
| cloud cover | 1 % |
| dew point | -2°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 27. 4.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | -2°C |
| Average: | 8°C |
