- Weather
- Republic of Kazakhstan
- Aqtöbe
- Meldiköl
Current Weather Meldiköl
Current weather for the city of Meldiköl. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
23°C
feels like 24°C
| wind | 7 mph |
|---|---|
| wind gusts | 13 mph |
| pressure | 1011 hPa |
| humidity | 26 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | 3°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 30. 4.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | -2°C |
| Average: | 14°C |
