- Weather
- Republic of Senegal
- Louga Region
- Mbénguène Diavar
Current Weather Mbénguène Diavar
Current weather for the city of Mbénguène Diavar. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
22°C
feels like 22°C
| wind | 8 mph |
|---|---|
| wind gusts | 12 mph |
| pressure | 1012 hPa |
| humidity | 75 % |
| cloud cover | 0 % |
| dew point | 17°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 30. 5.
| MAX: | 43°C |
| MIN: | 19°C |
| Average: | 27°C |
