Current Weather Mayo
Current weather for the city of Mayo. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Flood Advisory
Valid to 30. 4. (08:00)
13°C
feels like 13°C
| wind | 8 mph |
|---|---|
| wind gusts | 8 mph |
| pressure | 1008 hPa |
| humidity | 95 % |
| cloud cover | 99 % |
| dew point | 12°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 30. 4.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | 7°C |
| Average: | 15°C |
