- Weather
- Poland
- West Pomeranian
- Maszewo
Current Weather Maszewo
Current weather for the city of Maszewo. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
12°C
feels like 12°C
| wind | 6 mph |
|---|---|
| wind gusts | 10 mph |
| pressure | 1024 hPa |
| humidity | 74 % |
| cloud cover | 2 % |
| dew point | 3°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 2. 5.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 1°C |
| Average: | 11°C |
