- Weather
- Kingdom of Belgium
- Walloon Region
- Masnuy-Saint-Jean
Current Weather Masnuy-Saint-Jean
Current weather for the city of Masnuy-Saint-Jean. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
7°C
feels like 3°C
| wind | 6 mph |
|---|---|
| wind gusts | 19 mph |
| pressure | 1001 hPa |
| humidity | 85 % |
| cloud cover | 41 % |
| dew point | 5°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 13. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 2°C |
| Average: | 13°C |
