- Weather
- France
- Pays de la Loire Region
- Martigné-Briand
Current Weather Martigné-Briand
Current weather for the city of Martigné-Briand. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
8°C
feels like 8°C
| wind | 1 mph |
|---|---|
| wind gusts | 3 mph |
| pressure | 1021 hPa |
| humidity | 86 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | 6°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 27. 4.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | -1°C |
| Average: | 11°C |
