- Weather
- Republic of Austria
- Lower Austria
- Maria-Anzbach
Current Weather Maria-Anzbach
Current weather for the city of Maria-Anzbach. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
2°C
feels like 0°C
| wind | 4 mph |
|---|---|
| wind gusts | 7 mph |
| pressure | 1030 hPa |
| humidity | 58 % |
| cloud cover | 10 % |
| dew point | -3°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 1. 5.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 3°C |
| Average: | 14°C |
