- Weather
- North Korea
- Hwanghae-namdo
- Mal-sŏm
Current Weather Mal-sŏm
Current weather for the city of Mal-sŏm. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
20°C
feels like 21°C
| wind | 7 mph |
|---|---|
| wind gusts | 9 mph |
| pressure | 1017 hPa |
| humidity | 21 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | -3°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 29. 4.
| MAX: | 17°C |
| MIN: | 7°C |
| Average: | 11°C |
