- Weather
- Republic of Korea
- Chungcheongnam-do
- Malgŏ-ri
Current Weather Malgŏ-ri
Current weather for the city of Malgŏ-ri. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
19°C
feels like 20°C
| wind | 2 mph |
|---|---|
| wind gusts | 18 mph |
| pressure | 1010 hPa |
| humidity | 50 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | 8°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 2. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 5°C |
| Average: | 16°C |
