- Weather
- Republic of Albania
- Maja e Ershellit
Current Weather Maja e Ershellit
Current weather for the city of Maja e Ershellit. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
3°C
feels like 1°C
| wind | 14 mph |
|---|---|
| wind gusts | 31 mph |
| pressure | 1018 hPa |
| humidity | 51 % |
| cloud cover | 52 % |
| dew point | 5°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 3. 5.
| MAX: | 16°C |
| MIN: | -5°C |
| Average: | 4°C |
