- Weather
- Socialist Republic of Vietnam
- Lào Cai
- Lùng Thàng
Current Weather Lùng Thàng
Current weather for the city of Lùng Thàng. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
30°C
feels like 32°C
| wind | 1 mph |
|---|---|
| wind gusts | 17 mph |
| pressure | 1006 hPa |
| humidity | 75 % |
| cloud cover | 30 % |
| dew point | 26°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 22. 5.
| MAX: | 39°C |
| MIN: | 24°C |
| Average: | 30°C |
