Current Weather Lozzo di Cadore
Current weather for the city of Lozzo di Cadore. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Thunderstorms
Valid from 14. 5. (06:00) to 15. 5. (02:00)
Rain
Valid from 14. 5. (06:00) to 15. 5. (02:00)
13°C
feels like 11°C
| wind | 3 mph |
|---|---|
| wind gusts | 15 mph |
| pressure | 1005 hPa |
| humidity | 37 % |
| cloud cover | 56 % |
| dew point | -1°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 13. 5.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 4°C |
| Average: | 14°C |
