Current Weather Longano
Current weather for the city of Longano. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Wind
Valid to 21. 5. (20:00)
Thunderstorms
Valid to 22. 5. (20:00)
18°C
feels like 17°C
| wind | 11 mph |
|---|---|
| wind gusts | 28 mph |
| pressure | 1022 hPa |
| humidity | 58 % |
| cloud cover | 11 % |
| dew point | 11°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 21. 5.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | 3°C |
| Average: | 15°C |
