Current Weather Logrian-Florian
Current weather for the city of Logrian-Florian. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
14°C
feels like 14°C
| wind | 4 mph |
|---|---|
| wind gusts | 6 mph |
| pressure | 1019 hPa |
| humidity | 75 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | 6°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 19. 5.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 8°C |
| Average: | 17°C |
