Current Weather Loches-sur-Ource
Current weather for the city of Loches-sur-Ource. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
16°C
feels like 14°C
| wind | 16 mph |
|---|---|
| wind gusts | 28 mph |
| pressure | 1017 hPa |
| humidity | 38 % |
| cloud cover | 3 % |
| dew point | 3°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 29. 4.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 1°C |
| Average: | 12°C |
