Current Weather Limbach-Oberfrohna
Current weather for the city of Limbach-Oberfrohna. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Wind gusts
Valid from 30. 3. (12:00) to 30. 3. (20:00)
2°C
feels like -4°C
| wind | 7 mph |
|---|---|
| wind gusts | 25 mph |
| pressure | 1018 hPa |
| humidity | 73 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | -3°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 30. 3.
| MAX: | 19°C |
| MIN: | -9°C |
| Average: | 6°C |
