- Weather
- Martinique
- Martinique
- Les Trois-Îlets
Current Weather Les Trois-Îlets
Current weather for the city of Les Trois-Îlets. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
29°C
feels like 30°C
| wind | 14 mph |
|---|---|
| wind gusts | 27 mph |
| pressure | 1016 hPa |
| humidity | 68 % |
| cloud cover | 18 % |
| dew point | 22°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 12. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 24°C |
| Average: | 26°C |
