- Weather
- Russia
- Kemerovo Oblast
- Leninsk-Kuznetsky
Current Weather Leninsk-Kuznetsky
Current weather for the city of Leninsk-Kuznetsky. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
11°C
feels like 11°C
| wind | 3 mph |
|---|---|
| wind gusts | 3 mph |
| pressure | 1022 hPa |
| humidity | 52 % |
| cloud cover | 44 % |
| dew point | 2°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 30. 4.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | -5°C |
| Average: | 7°C |
