Current Weather Lemsahl-Mellingstedt
Current weather for the city of Lemsahl-Mellingstedt. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
18°C
feels like 18°C
| wind | 3 mph |
|---|---|
| wind gusts | 6 mph |
| pressure | 1012 hPa |
| humidity | 89 % |
| cloud cover | 80 % |
| dew point | 12°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 3. 5.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | -1°C |
| Average: | 10°C |
