Current Weather Lemsahl-Mellingstedt
Current weather for the city of Lemsahl-Mellingstedt. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
11°C
feels like 10°C
| wind | 5 mph |
|---|---|
| wind gusts | 8 mph |
| pressure | 1025 hPa |
| humidity | 56 % |
| cloud cover | 70 % |
| dew point | 2°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 27. 4.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | -1°C |
| Average: | 10°C |
