- Weather
- Tunisian Republic
- Silyānah
- Le Krib
Current Weather Le Krib
Current weather for the city of Le Krib. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
16°C
feels like 16°C
| wind | 5 mph |
|---|---|
| wind gusts | 5 mph |
| pressure | 1013 hPa |
| humidity | 82 % |
| cloud cover | 64 % |
| dew point | 16°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 29. 4.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 5°C |
| Average: | 16°C |
